Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout Turbo Core u ntb. Lenovo Ideapad Z50?

Dobrý den, potřeboval bych poradit s Turbo Core jak ho vypnout, protože když je vypnutý tak mi hry jedou 60FPS+ ale když mám Turbo Core zapnutý tak jedu 30FPS-. Dřív mi šel AMD OverDrive ale teď po továrním resetu mi nejde. ThrothleStop, CPU-Z, MSI Command Center to mi nepotporuje CPU ( AMD FX 7500 4 jádra ) Tak jsem přišel sem protože si nevím rady...

Můj notebook: LENOVO Ideapad Z50-75

Změna předmětu, původně: Turbo Core (host)

Problem hladaj inde, nie v turbe. Trebars v teplotach apod.
Turbo sa da vypnut typicky v biose, alebo v sprave napajania v rozsirenych nastaveniach energ.profilu ak obmedzis max rychlost CPU napr. na 90% tak by sa nemalo zapnut ani turbo. Ale je nezmysel to robit.

A ked si daval nejake tovarne resety tak nainstaluj spravne ovladace, ptz tam mas urcite nejaky maglajz W8+W10 nefunkcnost.

Notebook s INTEL Core 2 Duo nefunguje AMD turbo core ? Nerozumim ...
Jestli je NTB s AMD FX-7500, musis v prevé radeji nainstalovat ovladace, hlavne CHIPSET, GPU, etc potom az instalovat .net, Framework a SW.