Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype android

Dobry den.
Jsem mněla Skype už dlouho.
V poslední době mi začalo blbnout.
Tak jsem vymazala data, odinstalovala a novu nainstalovala.

Celou dobu jsem mněla Skype nahoře na liště jako službu na pozadí.
Ted už ne.
Hledám v nastavení, jestli se to nedá někde zapnout a nenašla jsem.
Neporadí někdo?

Mněla jsem to dva roky a nepoznala že se něco zpomalilo.
Jinak to ani nešlo vypnout.
Když jsem Skype shodila, viděla jsem furt ikonu nahoře po rozevření roletky a kdykoliv mi mohl někdo napsat nebo zavolat.
Už tam ta ikona není.

Těžko poradit,android neznámý,foun neznámý. Když odinstaluješ aplikaci,tak zmizí. Skype spouštím poklepáním na ikonu,po skončení dám odhlásit,tím skype vypneš. Pokud máš nějakou verzi,která nejde vypnout,v pořádku to není. Shrnu : v seznamu aplikací vyhledej Skype a musí tam být tři možnosti. Mimo jiné odinstalovat,zastavit a tuším ještě něco.