Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS Barebone T2-PE1-samovolné RESTARTY

Ahoj,
po připojení zařízení (telefon, modem, fotoaparát, čtečka SD karty) přes USB se PC samovolně restartuje. U foťáku či telefonu po několika obrázcích, u modemu někdy rovnou, jindy vůbec. Jediné zařízení bez problému jsou flash disky a USB myš/klávesnice.
ASUS Barebone Terminator T2-PE1
Systém Windows XP Home Ed.
Děkuji moc za tip,
Manape

Tipujem problem s ovladacmi dosky alebo s ovladacmi tych zariadeni (skusit najnovsie ovladace k doske - stranky vyrobcu dosky). Alebo problem moze byt pretazenie USB portov ak tam mas zapojene moc vela zariadeni do jedneho alebo susednych USB portov. Skus poodpajat vsetky ostatne zariadenia z USB a zapojit priamo (bez predlzovacieho kabla) len jedno USB zariadenie to co ti blbne, a zapojit ho do zadneho USB portu (ktory ide priamo z dosky). Nejake zlepsenie?