Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Excel

Ahoj, občas se tady řeší excelovské "záhady" - náhodou jsem narazila na stránku se zajímavými tipy pro tenhle program.
Pokud by to někoho zajímalo - www.exceltutor.cz
Lock, aby zase někdo neměl potřebu sem po osmi letech vkládat reklamu. (karel)

Tieto odkazy majú aj nejakú hodnotu, na rozdiel od nedokončených stránok, ktoré slúžia len na propagáciu predaja knihy :-/. Knižka môže byť kvalitná, ale stránka samotná neobsahuje "zajímavé tipy pro tenhle program". Podľa mňa to tu nemá čo hľadať, pretože človek na tých stránkach nenájde to, čo by tam podľa tohto popisu hľadal...