Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 4 - po opravě v servisu nejde zapnout

Dobrý den nedávno jsem nechával opravit v servisu Iphone 4 kterému nešel mikrofon po týdnu kdy jsem si pro něj přišel mi
řekli že už nejde ani zapnout. Nemáte někdo radu jak ho opět probudit nebá dá se aspon nějak připojit přes USB k pc aniž by byl zaplý ?

Změna nedostatečného předmětu, původně: Iphone 4 (host)

Ano autorizovaný servis. Prý to je softwarový problém.
A dá se přes pc nějakým způsobem probudit nebo zjistit chybu.
Jako jo chápu připojit se dá ale aby to nějakým způsobem komunikovalo s počítačem.
Nebyl na něm originální OS tak mě napadlo jestli to neni tim.

tak ti to nemali vratit uplne nefunkcne a ty nemas byt tak neschopny ze si nechas dodrbat drahy iphone (v dobe jeho kupy) a este si s tym aj spokojny.
mas im tam narobit bodel take velky, ze by od strachu zadarmo opravovali telefony kazdemu najblizsieho pol roka, aby si zachranili dobre meno.

skoncil si s peknou podtackou pod pivo, gratulujem. Umrtvit telefon pri vymene mikrofonu, to uz chce skill.
Das do servisu auto aby ti vymenili olej a vratia ti ho ze nejde nastartovat a je z neho vrak...budes tiez spokojny?

Do servisu slo auto funkcne. z neho vyslo nefunkcne. dokaz ze som daco dobabral. A tiez dokaz ze v servise nic nespravili. Prajem prijemne dokazovanie :-)
Aj v tomto pripade, software-nesoftware, vymena mikrofonu nezapricini nefunkcny telefon, aj ked sa na hlavu postavis. iOS ani nevie ze ma nejaky mikrofon.

mal som podobny pripad, kedysi na HTC Desire HD. Mal som tam rootnuty android a prestalo fungovat bocne volume up/down tlacitko. Hypoteticky, ako moze jeho vymena znefunkcnite telefon tak, ze vobec nereaguje na nic, je mrtvy? Pretoze tlacitko je stejna vec ako mikrofon - dany system beziaci na telefone ani nevie ze ho ma. nieje to ziadne detekovatelne zariadenie.

On to ale daval do servisu ne na reklamaci. Chtel vymenit/opravit mikrofon ne aby se mu hrabali v OS. Jim ten OS muze bejt uplne ukradenej. Navic kdyz uz s tim meli ocividne problem tak mu to snad meli dat vedet ne?

Spis ten servisak "opravu" pos*al a svedl to na OS.

Tohle co udelal servis je proste svinarna jak se zbavit odpovednosti za znicenou vec. Bohuzel se to deje hodne casto a obcas muze bejt reklamace peklo.

Připojit k iTunes jsi zkoušel? Děje se něco na počítači/iPhonu?

Restore jsi zkoušel? Na iPodu nano 7 se to dělá přidržením tuším horního tlačítka a home tlačítka několik vteřin. Pro tvůj typ si to vygoogli. Jestli to je SW problém, mohlo by to pomoct.

Jinak nevím, co si mám představit pod pojmem "nebyl originální OS", tos tam jako nějak dostal Android nebo co se s tím dělo za experimenty?

Mimochodem, telefon jsi v tomhle stavu vůbec neměl přebírat a rovnou opravu reklamovat, kdoví, co s tím provedli.

vyries to tak, ako si to riesit mal a nie vo vlastnej rezii skusat kadejake kraviny. ked nejde ani zapnut, tak doma s tym nespravis nic. Darmo sa pytas dookola 20x tu istu hlupost.

Jinak nevím, co si mám představit pod pojmem "nebyl originální OS", tos tam jako nějak dostal Android nebo co se s tím dělo za experimenty?

maximalne mohol mat jailbreak. nic ine.