Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - vysoký ping u hry League of Legends

Caute, prosím Vás poradte mi. Mám Internet od orange 250mbps a mám problém pri League of Legends že jedine pri tej hre mi blbne úplne internet stále mi hádže ping 700-900 a odozvu mám 70-90ms. neviem v čom môže byt chyba kedže sťahujem nonstop veci z netu a nemám problém z blbnutím netu. Dokonca hrám aj iné hry ako World of Warcraft alebo CSGO GTA 5 cez net a nikdy problemy s pingom nemám. Iba pri tejto hre. Poradte mi čo mám robiť :/

Ďakujem Martin.

Změna hloupého předmětu, původně: Internet (host)

sťahujem nonstop veci z netu

dětským hrám nerozumím, chtělo by to info: to se instaluje do pc? je to koupené, nebo odněkud stažené "zdarma"?
jestli se to hraje na nějakém serveru, chtělo by to pro zajímavost vypsat příkaz:

tracert nějaký.lol.server

taky spustit program ms tcpview a po spuštění té věci kontrolovat, s čím vším chce pc najednou komunikovat.