Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC do 25000 Kč

Buďte zdrávy
Chtěl bych si koupit Gaming PC avšak se v PC komponentech moc nevyznám a co kam pasuje atd.

Proto se vás chci zeptat jestli by jste mi mohly poslat nějaké návrhy na sestavu PC. :)
Byl by moc moc rád.

Můj rozpočet je 25,500 Kč.

Měl bych takové požadavky aby to utáhlo všechny hry aspoň na ty střední nebo vyšší. A aby tam šlo na tom třeba něco natáčet či menší streamy v nějaké střední kvalitě. :)

To je vše a v rozpočtu bych níže asi už nešel. A ještě k tomu dotaz na jak dlouho mi vydrží takový gaming pc na novější hry třeba o 2 roky později bez upgradu, jestli pojedu furt vyšší až střední nebo už nižší na FullHD?

Díky za rady!!!!

Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Nový PC (host)

Mohu se vám po něčem podívat :) Pokud tedy správně rozumím, chcete hlavně kvalitní grafiku a procesor, ano? Něco podobného jsem nedávno sháněl a sehnal jsem za 30 tisíc hodně kvalitní PC, ovšem z bazaru, měl jsem štěstí. Teď putoval asi před měsícem bratrovi :)

Spolu se zdrojem bych vyměnil i grafickou kartu. "Herní PC" a GTX950, to úplně nejde dohromady. Ideálně např. RX460 jako náhradu. Když to však přepočítáme, cena vyjde cca na 30+ tisíc (25 + grafika + zdroj). K čemu tedy kupovat značkový herní PC, když si lze komponenty vybrat dle sebe tak, aby to mělo nějaký smysl, navíc výkonnější a za nižší cenu?