Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S7

Dobrý den, plánuji nákup Galaxy S7..jak to vidíte s cenou? V dubnu má vyjít S8, tak jestli má cenu čekat do dubna a po vydání S8 si zakoupit S7. Nebo cena moc neklesne? Díky za rady.

Zatim vzdycky klesla, obvykle tak mesic po naskladneni noveho modelu u nas ten starsi zlevni minimalne o 2.000,- Takhle jsem kupoval jak S4, tak S5. Znama takto dceri koupila S6, takze pokud se budou drzet zavedeneho, tak muzes usetrit.