Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálý reset bluetooth Redmi Note 2 při párování s BT sluchátky

Ahoj,
pořídil jsem si bluetooth sluchátka. Spároval jsem je s telefonem, ale když pustím hudbu, tak se dějí divné věci.

Telefon nejdříve sluchátka připojuje (hudba hraje z telefonu), pak se připojí (hudba se na 1s ozve ze sluchátek), telefon vypne a zapne bluetooth a celé se to opakuje znovu. Na notebooku s Windows 10 mi sluchátka fungují bez chybně.

Názorně tento problém natočil nějaký člověk na YT: watch

Telefon je model Redmi Note 2 s pro něj poslední dostupnou verzí MIUI.

Co si s tím mám počít?

Děkuji za rady.

U Xiaomi nic zvláštního, také mám s BT občas problém, jednou se chytí, podruhé ne, jeden den je to naprosto v pořádku, další den se skoro nechytá, ale také jeden hovor jde do BT, další již do telefonu... Občas mu nevadí ani další BT zařízení na Multipoint, ale jindy se nepřipojí, pokud jiné zařízení nevypnu, byť BT sluchátko umí MultiPoint ....

Jiné značky mobilů se stejným sluchátkem žádný problém nemají a připojují se naprosto standardně.