Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 10k

Dobrý den, chci se zeptat jaký mobil je nejlepsí do 10k. Zaujal mě Lenovo P2, ale i Honor 8 není špatná. Každý mobil má něco. A nebo mám vzít neco jiného. Pro me jsou nejduležitější fotky a baterie... Díky

Bral bych Honor, mám ho od doby co šel koupit a spokojenost, (už je aktualizace na android 7).
Jenom doporučuju k němu hned koupit pouzdro a nějaký krycí sklo nebo folii.

Po případě trochu levnější, ale méně výkoný Asus zenfone 3 (zde má Honor ale navrch).

Máš li 10tisíc tak už zainvestuj do iphonu SE. Vyjde tě na max 11 a nic lepšího neseženeš. Ten kdo říká že ano pravděpodobně nikdy iphone neměl. Jo třeba někdo je zarytý fanda Androidů (což doopravdy nechápu) ale pěkný test je že děda si kupoval ve stejný den jako já (děda samsung s4 a ja iphone 5s). Můj mobil je bez chyby a bez jakekoli ztráty výkonu. Děda než mu najede seznam, tak si stihne udělat večeři. Měl jsem ten samsung 5 minut v ruce a pak jsme museli přejít na muj apple protože ten sams byl tak zasekaný že to prostě nešlo. Asi takhle.

Vždyt to i samsungy nejsou o moc pozadu v benchmarkach. Si to srovnej, s4 o moc pozadu není. Rozdíl poznáš po x měsících používání.
Ale to androidakum nevysvětlim, to si musíte zažít sami. Já byl kdysi taky Anti Iosak ale změnil jsem názor no :D
A co se týče displaye, nechapu jak někdo muže mít více než 5". Já nosím uplejší džíny a kdybych měl mít 5+ display tak topak vypada jakobych měl erekci :DD Nevím no ja jen napsal něco málo ze života, nemusíte mě brat vubec vážně :)