Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová graficka karta do ntb

Dobrý den má notebook ACER ASPIRE 1650 a scháním nějakou lepší grafiku do 1000 kč a jde mi o to aby hlavně fungovala

Muj NTB :

Operační systém : WINDOWS 7 ULTIMATE 32 bit (6.1, sestavení 7601)

Procesor : Intel(R) Pentium(R) M processor 1.73 GHz , ~ 1.GHz

Paměť : 2048 MB RAM

DirectX : 11

Bios : Phoenix NoteBIOS 4.0 Release 6.1

Grafika : ATI MOBILITY RADEON X300 400 MHz, 132 MB , 32 bit 60 Hz

A ma notas vubec vymennou grafiku? Me se to dohledat nepodarilo, ale ono je to v podstate jedno, ikdyby mel, tak uz je to hrozne stary a nic do toho vrazet stejne nema smysl.

Jedinna smysluplna vymena grafiky je v tvem pripade porizeni noveho notasu, samozrejme si k tomu budes potrebovat udelat novy rozpocet.