Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s notebookem - cena/výkon

Dobrý den, váhám s výběrem notebooku.

Hlavní parametr, který mě zajímá je cena/výkon.

Chtěl bych notebook, který tak nějak zvládne hry(primárně 4Story) a pohybuje se kolem 15 000.

Můj favorit v této ceně je https://www.electroworld.cz/asus-asus-x556uv-xo342 t-notebook

Mohl by mi někdo říct jeho nedostatky, popřípadě poradit s lepší variantou v podobné ceně? Nebo jsem vybral dobře? Díky každému za svůj názor!

K cemu ten notas bude? Opravdu jen hry?

Rozliseni vybraneho notasu je male a dneska i na internet nedostacujici, na druhou stranu na hry je to dobry, protoze neni potreba moc vykonna grafika.
Ale ta grafika u toho notasu, to muzes vzit rovnou s Intel HD Graphics a horsi to nebude.

To co ti tu dal opicak, tak to je notas na kterym nejakym zpusobem rozjedes i dnesni narocenejsi hry, nebude to zadny zazrak, ale nejak to pujde.

Na notasu cos vybral, zadne dnesni narocne hry nerozjedes, ale podivam-li se na hardwarove pozadavky te 4Story, tak to je nejake Pentium4 a to dneska da snad kazdej notas s vyjimkou Atomu.