Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Touchpad - vypnutí

Ahoj, chci vypnout touchpad na mém notebooku. V nastavení win 10 se dá jen zpomalit reakce. Klávesa touchpadu nereaguje. Driver nemůžu v pc najít, ani na netu. Vadí mi to hlavně při psaní, kdy přeskakuje řádek. Věřím, že je to jen nějaká maličkost. Můžete mi poradit. Díky.

No pokousku budem v Rakousku. Pokud tam ten touchpad není,tak nemá asi správný driver,není tam nějaké "neznámé zařizení" třeba se žlutou značkou ? A nemohlo se stát,že máš odinstalované programy od výrobce co tam po koupi byly ? Jinak DELL je tak velký výrobce,že vyrobil tolik typů noťasů,tak jsi v podstatě nikoho neprásknul.(notebook je DELL).