Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD vs Nvidia mid end gpu

Ahoj, nevím kterou mám vybrat mezi gtx 1050 ti a amd rx470.. amd má prý větší výkon, ale nvidia zase nabízí třeba HairWorks, PhysX, GeForce experience a shadow play. Původně jsem chtěl vzít amd protože má ve hrách větší fps, ale poté jsem zjistil tyhle věci co má nvidie. Byly by tedy tyhle důvody u nvidie dostatečné k tomu, abych ji vzal místo amd? Jestli by mi někdo vysvětlil, jak to změní hru, kterou budu například hrát..

loading...

o tom nemluvim, mluvim o dedikovnem enkoderu na grafice (= jde to "pres grafiku" ale neomezuje jeji vykon). Kupodivu ty nove AMD maj i celkem solidni video enkoder, jen nevim jestli ho neco umi realne vyuzit. Konkretne tohle me u AMD dost stve uz delsi dobu, na rozdil od zelenych" kde neni problem jet treba s nvenc encodingem klidne pod wokny i tucnakem. Pritom samotny "kremik" je OK a umel by mnohem vic, byt k nemu ovladace, SDK, podpora vyrobcem...