Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrievanie Acer Aspire e1-572pg

Ahojte všetci, tak ja mám taký problém s notebookom , že sa mi extrémne prehrieva, fakt neuveriteľne, je jedno akú hru hrám ale väčšinou si zapnem CSGO a po hodinke je prehriaty, hra mi začne sekať, padajú mi FPS (pri každej hre). Mám grafickú kartu AMD Radeon R7 M265 a procesor od intelu (core i3-4005U), 8 GB ram, 64 bit systém.

Nedávno som musel 4x preinštalovať noťas kvoli grafickým ovládačom, aj teraz by som to najradšej urobil pretože vždy keď zapnem notebook dlho sa zapína a potom ho musím znova reštarovať lebo inak mi nenačíta grafickú kartu. Toto robí odkedy som si nainštaloval nový ovládač crimson 16.2 - teraz si poviete tak ho preinštaluj, no lenže keď stiahnem akýkoľvek iný ovládač a snažim sa ho nainštalovať (ano odstranil som predtym aktuálne ovládače na grafiku) tak to jednoducho neide, píše mi že driver was partially installed v tom lepšom prípade. Tak som si chcel nainštalovať catalyst lebo písal že crimson zvykne blbnúť a keď som to nainštalovat notebook som už nezapol normálne ale musel som ho preinštalovať pomocou automaticky spúšťacieho programu ktorý mi to navrhol ako jediné riešenie keďže sa nedal zapnúť. Takže ja už neviem čo mám robiť, sú tieto notebooky proste na hovno ? Mám ho asi rok a 2-3 mesiace, nemyslím že by ventilátory mohli byť tak zanesené. Ešte mám dokonca aj chladiacu podložku.

Takže v skratke - prehrieva sa mi komplet celý po hodine hrania mi seká, je spomalený, hocičo zapnem hneď začne hučať a grafické ovládače nejak štrajkujú.

Ďakujem za odpoveď hocikomu kto mi aspoň naznačí niečo skôr než mi ujdú nervy a prásknem do neho :D

aspoň som sa dozvedel niečo nové

jistě. jít si koupit sračkový acer economy (elementary) řady s ulv procesorem, to je ohromná novinka, že jde o nevhodný kancelářský chcípák.
už jsem to tento týden psal u stejného pacienta: běž to omlátit o hlavu tomu retardovi, který vám takové levné šmejdy radí jako zapařené herní dělo. ať ti zpátky navalí prachy za to skvělé doporučení.

až si zase půjdeš koupit nový acer (poučení a inteligenci nečekám), ovladače mobilní grafiky se stahují pouze od výrobce notebooku, ne od výrobce chipů stolních verzí grafik.