Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno poškozené sektory disku

Chci se zeptat. Mám jeden starší disk (SATA, WD 80GB) test mi vyšel tak jak vidíte na obrázku. Když jsem chtěl nainstalovat Xubuntu jako druhý OS tak mi to při instalaci napsalo že instalaci nelze dokončit z důvodu poškozeného disku. Nevíte jak deaktivovat vadné sektory aby to fungovalo?

No, kouknul jsem na obrázek a je to špatné hned od začátku, tak asi těžko. Kdyby ale aspoň ten 0. sektor byl dobrý (pro MBR), tak by se prostě udělal 1. oddíl dost velký, aby obsáhl ty špatné a 2. (3., 4.) by začínal až v těch dobrých. Ale klidně vyhodit. Fleška za 300,- bude lepší a nejspíš i rychlejší.