Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebootuje - vadná základovka?

Ahoj, pravděpodobně mi odešla základní deska, tak bych se jen chtěl ujistit, že jsem vše odzkoušel a je vadná.
Pc nebootuje, po zapnutí vůbec nic neudělá ani pípnutí. Zdroj jsem vyzkoušel ve druhém PC - je OK. Z druhého PC jsem vyndal zdroj vložil do prvního a nebootuje. Zkoušel jsem start PC pomocí zkratu (abych se ujistil, že drátky jsou ok), taky nic. Samozřejmě jsem zkoušel bez grafiky. Takže zbývá procesor a základní deska. Kdyby to byl procesor tak ale dostanu aspoň beep code ne? Dá se provést ještě nějaký test? Vše je v záruce. i5-6500, mini-ITX gigabyte h170N-wifi. //První gigabyte se kterým jsem kdy měl problém.
Děkuji :)

Jinak myslíte, že anténtku od wifi si mohu ponechat? Tedy nemusím ji přidávat k balení na reklamaci i když je součástí základovky? Je totiž velice dobrá a MB od MSI má jenom dvě velké antény, nic přenosného, což pro mne není ideální řešení.

Záleží,kde jsi kupoval.Někteří prodejci vyřizují reklamace na místě,jiní můžou reklamovaný komponent nechat otestovat. Doufám,že na desce nejsou stopy po nějakém vypálení nebo zkratu. Jinak by jsi měl přiložit vše,co bylo v balení,zejména pokud nebude výměna.