Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LAN spojení

Mám problém s hraním po síti na 2 počítačích které jsou propojené pomocí LAN. Nastavím na prvním počítači multiplayerovou hru, jenže druhý ji nevidí. Když ovšem dám připojit se přímo na IP adresu, počítač se bez problémů připojí. Jde prostě o to, že u žádné hry se počítače nevidí. Nefunguje to ani když mám přiřazování IP adres automaticky, ani když je mám ručně nastaveny Pokud někdo víte jak vyřešit tento problém, nepište prosím na 7y@seznam.cz

Díky

Mám problém s hraním po síti na 2 počítačích které jsou propojené pomocí LAN. Nastavím na prvním počítači multiplayerovou hru, jenže druhý ji nevidí. Když ovšem dám připojit se přímo na IP adresu, počítač se bez problémů připojí. Jde prostě o to, že u žádné hry se počítače nevidí. Nefunguje to ani když mám přiřazování IP adres automaticky, ani když je mám ručně nastaveny. OS: Windows XP a Windows 2000(SP4). Jsou spojeny přímo kabelem ze síťovek Pokud někdo víte jak vyřešit tento problém, napište prosím na 7y@seznam.cz

Díky

doplnuji z noveho :)) dredu ;-)

Nepokousim se pripojit na net. U všech her. Např. u Tactical Ops se da pripojit primo na IP adresu,to funguje. Ale treba u Warcraftu 3 tato moznost neni,pouze to hleda vytvorene hry a zadnou to nenajde. Mam to spojeny kabelem primo s pocitace do pocitace.