Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levna LCD TV aspon 40"

Ahoj,

otec zacina premyslet nad novou TV, nebot soucasnou by chteli presunout do loznice. Televize by nemela jit moc pod 40", ale muze byt i vice. Neni tam vyslovene nejake rozmerove omezeni.

Chytaji pres kabelovku Centrio s jejich modemem, takze nejake DVB-T se neresi, ale kdyby nahodou neco, tak by to melo mit i ten nadchazejici standard DVB-T2.

Nejake smart funkce nezajem, muzou byt ale stejne se to pouzivat nebude.

Dulezite jsou 3xHDMI, pripojeny modem, pripojene PC a pripojene DVD.

Cena idealne do 10K, ale zase to neni vyslovene tak, ze by se nedalo jit vys o nejake cca. 3 tisice.

Jo, otec si potrpi na Samsung, takze u ostatnich znacek bude treba nejaky argument, proc prave tu a ne Samsung. :-)

Co navrhujete?

To mas jedno, tvoje podmienky splnaju vsetky normalne znacky (Samsung, LG, Panasonic, Philips a pod).
Kedze tvoje cenove rozpatie je na urovni lowendu tychto znaciek siel by som do predajne a vybral si podla pocitu.
Za mna Samsung nie kvoli blbemu ovladaniu, ale ked clovek vyuziva smart TV tak ako je to idealne pouziva len jedno tlacitko na ovladaci a to on/off (teda ak mas zvuk z TV tak este volume up/down aj ked repro v TV obecne je jedna velka tragedia).

Ano, repro se pouziva z TV, orepru zvlast nasi nechteji slyset, pry to tak staci.

OK, no tak spis se to bude kupovat nekdy behem mesice mozna maximalne dvou, takze kdyby treba zrovna nekdo neco podobnyho kupoval a zjistil nejakou vyhodnou nabidku, tak kdyz to sem pastne, tak budu vdecen.

No tak to asi pak jedno jakou všechno v tý ceně na jedno brďo takže bych bral nejlevnější.Ovšem jenom kvůli blbímu DVB-T2 který snad možná bude 2020 funkční,no nevím navíc je to tak výhodný max pro provozovatele stanic protože co se píše tak třeba JOJ a Markýza budou svoje programy kódovat a kdo je bude chtít bude muset platit,to samý čekám i u nás a nevím jaký má tatík pokrytí slavným DVB-T u nás v Most je to bída s nouzí a o nějakém HD se třeba většině města může jenom zdát,ani všechny kanáli tu nechytneš,to symý u pár známejch pokrytí na hov.. a to i v Praze.

JOJ a Markýza budou svoje programy kódovat a kdo je bude chtít bude muset platit,

Pokud nebudou nabízet opravdu dobrý obsah, tak to zase rychle odkódují, protože kdo by platil za prázdnou vatu - málo předplatitelů = málo diváků, nízkej zisk z předplatnýho a stejně tak z reklamy. Stanic je tolik, že pokud nebudou na úrovni HBO, tak maj smůlu.

To nevím jak to chtěj pořešit ono je stanic sice plno jako ale těch lepších zas tolik není,když to zakódujou všichni tak půjde max ta státní propaganda ČT třeba u nás a takový ty co sledujou ty trapárny nekonečný seriáli na Nově si to nakonec stejně zaplatí,to na HBO nevysílaj přece,jinak otázka cena taky HBO levný zrovna nejsou.:-D

Televize obecně se potýká s odlivem mladých diváků. Mladí si vystačí s internetem - Youtube, streamy a seriály si stáhnou dřív, než se je nějaká místní TV stanice uráčí odvysílat. Tak jsem zvědav, kolik toho zakódují, co za to budou chtít a hlavně co za ty prachy nabídnou? A jestli ty placený stanice budou stejná hitparáda reklam, jako ty současný, tak se můžou jít bodnout.

kdysi neco rikal zastupce Eurosportu, ze o kodovany placeny DVB-T by meli docela zajem, jako vcelku proc ne, ikdyz treba u nich konkretne nechapu, ze nejsou schopny si udelat placeny stream pres internet. (Respektive Eurosport to udelane ma, ale je to tak nekvalitni, ze i piratskej stream je snad lepsi, za me jsou to joudove, protoze to je jedna z mala veci, za kterou bych byl ochoten platit, kdyby to meli poradne udelany.)

Ono ale pořád tu je ta kvalita DVB-T má prostě mizerný pokrytí teoreticky Ok v praxi děs a to je fakt takže pak něco novějšího bude tuplem o ničem protože jak jsem psal HD skoro bez šance chytit a to i na místech v Praze.Stejně jak psal Prasak na Tv kouká čím dál míň lidí a ne jenom těch mladších,jednak propaganda že by měl Goebbels radost a za druhé tam nic nevysílaj a když už něco zahnojený reklamama.Tatík si platí UPC kvůli Eurosportu právě na nic jinýho nekouká.Já osobně jí mám už jen jako zobrazovadlo vlastního obsahu.Můj osobní názor že ten jejich signál ve výsledku nikdo asi moc sledovat nebude protože jsou kabelovky,satelity a už i přes net nabízej s internetem optiku,čemuž ten mizernej signál DVB-T a DVB-T2 nemůže konkurovat kvalitou.:-)

Jako nejlíp by bylo kdyby sis mohl prostě koupit velkej panel s reprákama za normální cenu a kdo by chtěl by si tam nacvaknul tv tuner do CI slotu atd a nemuseli by tam cpát ty internetový hovadiny k ničemu,snad jednou Pc monitory/ceny velkejch uhlopříček spadnou na úroveň těch tv,stejně to držej uměle šmejdi.:-)