Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi nechce přijmout klíč, který je správný.

Zdravím všechny,

potřebuji poradit, nějaký další nápad.

Přeinstaloval jsem notebook na Windows 10 pro 64 bit. Při instalaci jsem byl neustále připojený doma na wifi UPC. Přenesl jsem ntb k majiteli, který používá net od O2/modem Zixel a od včera se marně snažím vložit klíč a ntb mi stále tvrdí, že klíč není správný. Zkoušel jsem i ruční připojení přes kabel přes stránky O2, stále neúspěšně. Další 3 zařízení v místnosti jsou pod tímto klíčem v pohodě připojeni. Už jsem z toho na prášky. Poradí někdo nějaké jiné kroky, které už nenapadají mě?
Předem moc díky. P

Ano, zkoušel jsem vše podle všech dostupných videí od O2. Jednoduché i složité nastavení, měnit WEP i WPA výsledek je pořád stejný. Klíč není správný. Ve 13 hod tam jdu znovu se svým ntb, jestli ten připojím tak už vážně nevím. Ten bratrův ntb se v pohodě přihlásí k wifi od UPC u mě doma. U bráchy přes kabel taky v pohodě, ale klíč tam prostě nemohu dostat. Ještě mě napadlo vzít si s sebou klávesnici usb, jestli tam nakonec nebude zakopaný pes. Klič totiž obsahuje písmeno "Y".

Klíčová informace je přeinstaloval jsem notebook, wifiny si nechaj vnutit ovladač ze škály která je na instalačním CD i pro jinou řadu windows. Stahnul bych pro wifinu ovladač ze stránek výrobce pro Win 10 64 bit. Pokud je ovladač nesprávný správci zařízení to fakt nevadí, jen se nenaváže spojení.

Zdravím,

tak konečné řešení pro všechny, kteří by v budoucnu na podobný problém narazili. Ve své podstatě se toho trochu dotýká Václav3. Ve správci zařízení, síťové adaptery, odinstalovat úplně vše co tam najdete-restartovat PC. Ovladače se opětovně nainstalují správně a připojení proběhne bez problému.
Děkuji všem za rady a milá slova a přeji hezký den
P