Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na druhém monitoru se neotevírají soubory

Zdravím, pořídil jsem si druhý monitor, ale když něco přesunu z hlavního monitoru na druhý a otevřu to, tak se otevře na hlavním monitoru. tzv. můžu mít ikony (obrázky,filmy..) na druhém monitoru ale otevřou se pouze na hlavním obrazu, co s tím? Chci mít zaplou třeba hru a na druhém internet.

ano to funguje, ale přesunu tam třeba otevřený prohlížeč, pustím hru na hl.obrazu a pak když kliknu na druhém obrazu na ten internet, tak mi padne hra do windowsu.
a stejně to neřeší to, že tam nebudu mít ani ikony které půjdou otevřít.