Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno seznam.cz - systémová chyba

Dobrý den,
včera mi na notebooku přestal fungovat Seznam. Dlouho se jakoby otevírá, pak ohlásí chybu. Hlášení: "Program nelze spustit, protože v počítači chybí nw_elf.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu."
Takže se nedostanu se ani na maily. Co s tím, jako PC antitalent mám udělat? Používám Win10.
Díky. iw

Takže se omlouvám za zbrklou nápovědu a vezmu to popořádku a více s rozvahou, pokud dojde k nestandardnímu chování PC asi by bylo nejlepší v první řádě ho zkontrolovat na škodnou, z těchto stránek je třeba stáhnout tento prográmek a prověřit PC - https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/ po stažení nutno spustit přes pravé tlačítko jako správce, v nastavení zatrhnout všechny položky a potvrdit, skenovat a poté dát tlačítko čištění. To po zatržení všech poloek nastavení vyvolá restart pro obnovu zatržených položek. Pokud nic nenajde přeinstalovat prohlížeč, v kterém je chyba. Nechat zkontrolovat systémové soubory pomocí příkazového řádku spuštěného jako správce příkazem sfc/scannow . Soubory obecně nemizí náhodně a může jít i o odcházející disk, případně o smazaný odkaz v registru rádoby čističem, případně deinstalovanou sdílenou knihovnu. Variant je prostě více..