Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avacom baterie

Zdravim, mam problem s baterii avacom ( do asus f3sr). Po prvni instalaci do notebooku fungovala bez problemu az do vybiti do prazdna. Po nabiti se nabila jen na 30 % a co je nejdivnejsi , po odpojeni nabijecky se nootebook vypne (jako kdyby ste vypojili zdroj u pc) meli byste nekdo nejakou radu na spraveni ...dekuji za odpovedi

Avacom ma docela slusny baterie, respektive driv mel, momentalne nesleduju. Hodne brali clanky Panasonic a dalsi znackove.

---

Asi nejaka zavada na baterii, mas vubec typ baterie, ktera se muze vybijet az do uplneho vybiti? Kdyz tak reklamace.