Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wordpress foto album

Dobrý den. Kdo děláte ve wordpressu, dokážete mi poradit nějakej plugin který mi udělá stejny fotoalbum jako v této sabloně? 7c63f9 V šabloně to je položka moje práce. NextGEN Gallery - WordPress Gallery Plugin to buďto neumí nebo to neumím já. Děkuji.

TiP : Toto umi i : JetPack
* Aktivuje klikem na JetPack = Nastaveni => Mozaika (povolit)
• Kde pri vlozeni do clanku : klik => pridat medium => oznacis vice fotek a v pravo mas moznost zobrazeni, je jich tam nekolik, fix, posouvaci, grid, etc, jde nastavit i nahodné zobrazeni poradi, nebo pevné, je tam toho dost, navic JetPAck ma snad kazdy ve WP nain stalovany, nebo bych ho urcite doporucil ..
[img=http://www.gd6d.fr/wordpressfr/wp-content/uploads/2013/01/galerie-gestion.jpg]http://www.gd6d.fr/wordpressfr/wp-content/uploads/ 2013/01/galerie-gestion.jpg[/img]
* Ono, na statické zobrazeni obrazku WEBu hodne pouzivam GRID nebo TABLE (<table><td> etc), do kterého davam FOTO, jednoduché a rychlé !! ;-)

jetpack