Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou mi některé stránky

Dobrý den , mám nový PC a po instalaci ESET a Malwarebytes premium verze mi nejdou stránky warez , ale ani chance která mně mrzí nejvíce ostatní stranky mi na internetu jedou normálně když chci najet , ale an šanci tak mi vyjede jakobych nebyl připojený k internetu , ale to jsem ostatní normální stránky jedou

• Protoze ti je blokuje ESET /*Zkus praavy klik na ESET v liste => Dezaktivovat, zda-li nastane nejaka zmena.
*Problém tady tech AV je, ze samy urcuji pro tebe, co je nejlepsi, v horsich pripadech i mazou za tvymy zady.

Vypnout ho v ESET, ktery pouziva vlastni (custom) nastaveni pro FireWall, zkratka ted se o neho stra on, jestli preferujes.

přes windows jako kdysi

Ono, nejak nerozumim proc si ho vubec instalovat, co mas za verzi Windows 10 ? Jestli ano, navic pod 10 (nevim zda-li jiz opraveno, nechavam naovereni), AVAST a ESET delaji pod 10 jenom neplechu a anomalie vseho druhu..
*Bohuzel, nekdy pomaha a odinstalovanim samotného ESET.