Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Touchpad na notebooku modrá kontrolka

Zdravím
Protože nemám notebook tak se v tom tak neorientuji ale jedna moje na skype známá mě požádala abych ji řekl proč ta modrá kontrolka nad touchpadem ji svítí před tím ji nesvítila čím ji má vypnout ?.Možná je to divný dotaz ale chci ji pomoci :-[ díky za shovívavost

Vaše známá na Skype má neznámý notebook, který má neznámou kontrolku, která dokonce svítí a to modře (kontrolky většinou svítí a něco signalizují). Je umístěná nad touchpadem a před něčím nesvítila. Známá to nějakým způsobem rozsvítila a my, kteří ani nevíme jestli si děláte prdel vám máme pomoci? Nezlobte se, ale je zde žalostně málo informací na fundovanou odpověď.

Prdel si fakt nedělám a ptát jaký je to notebook po ní která má svalovou dystrofii a je na električáku to je předem nemožné

Je umístěná nad touchpadem a před něčím nesvítila

ano

Známá to nějakým způsobem rozsvítila

neví čím
samovolné pohyby rukou a tak buďte rád že nevíte o co jde ;-)