Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co všechno se dá dělat s kinectem propojeným s w10?

Dobrý den, doma se mi jen tak válí kinect k xboxu 360 a tak mě napadlo co kdybych ho propojil s počítačem a zkusil z toho něco udělat? Našel jsem si tedy adaptér pro connector kinectu s výstupem usb 3.0 a přemýšlím že bych si ho koupil, ale napřed bych chtěl poradit, jaké využití by to vůbec mělo? Má s tím někdo zkušenosti? Vím že se dá použít jako webkamera a také k přihlašování do windowsu obličejem, ale nemůžu nikde najít jestli by to mohlo mít nějaké využití mimo to, nevím přesně co za využití hledám, ale chci se prostě dozvědět co to může všechno dokázat. Předem děkuji za odpovědi.

• To samé co na XBOX, treba ovladat tvuj Windows :-)
Priklad, mavnuti se spusti video, das ruku nahoru pauza, udelas kolecko spustis Cortana etc, snad vis, proc jsi KINECT do PC zapojoval ne ? ;-)
*Ovladani, "Hlasem", "Pohybem", vytvaret vlastni "Macro".
TiP ~ Ale vprvé rade, je zapotreby KINECT nainstalovat : downloads