Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se startem Windows 10 plus reinstall

Zdravím,

dnes sem si chtěl na notebook (windows 10 nejnovější aktualizace) nainstalovat Spyware Terminator abych to projel a vyčistil popřípadě, ale už během instalace se začal systém neskutečně sekat tak jsem dal restartovat systém a stalo se toto. Vždy naskočí přihlašovací obrazovka ale jakmile se přihlásím naskočí jen černá obrazovka bez plochy s kurzorem to je celé. Nechápu co se s tím stalo. Ale dobře tak to mohu přeinstalovat není problém, ale zajímá mě jedna věc lze to udělat nějak abych nepřišel o data osobní tzn. fotky. Mám jen jeden oddíl na disku. Děkuji za odpověď

Je zvláštní že když to nabíhá nebo se snaží naběhnout ta plocha tak disk přitom vůbec nepracuje jako přeinstalace bude jediná možnost asi ale ty fotky to budu muset nějak vymyslet, ale zajímalo by mě co se mohlo tak náhle stát :(