Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nataktovat GPU

Zdravim, potřeboval bych pomoct s přetaktováním grafiky. Mám program EVGA Precision X a grafickou kartu EVGA GTX 1050ti 4gb SC a potřeboval bych to nataktovat, ale podle rad z "amerického" internetu (stránek) jsem to moc nepochopil. Potřeboval bych to stručně a jasně vysvětlit. Předem děkuji za ochotu :-)

Převzato: testy

Ano … víceméně jde spíše o to, donutit kartu stabilně běhat pořád na těch zhruba 1733MHz pro jádro. Paměti jdou posunout ze 7GHz na zhruba 7800MHz. Nicméně stoupnou nároky na chlazení. Nárůst výkonu je ve výsledku kolem 7-8%, což si nemyslím, že za to stojí.