Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznámé zařízení se na mě připojilo

Surfoval jsem po internetu když z ničeho nic se mi stránky přestaly načítat a všechno strašně zpomalilo. O chvilku později mi z esetu vyskočilo že se na mě někdo připojil ( aGyq.png ). Jak ho zablokovat popřípadě jak tomuhle předejít? V esetu žádnou možnost blokování té konkrétní IP nevidím. Stačilo by kdyby v tu chvili co se připojil tam byla možnost ho okamžitě odpojit nebo blokovat...Mám W10. Díky za rady.

Soused heslo od wifi sice jednou dostal ale už je to nějaký pátek a nikdy se mi nestalo že by po připojení nějakého zařízení ke mě mi to takhle brutálně zpomalilo internet na několik minut. No a pokud to byl náhodou on tak doufám že už se nepřipojí.