Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ikonka pro čas a datum ve W10

dobrý den,
ikonka vpravo dole ukáže datum jen při najetí šipkou a čas jen po kliknutí, kdy se rozbalí kalendýář na celý měsíc. Chtěl bych, aby čas neustále svítil.
Zkusil jsem všechna možná nastavení, ikonka se nerozsvítí. Javascript nemám.

jak je z přílohy vidět, ikonka tam je, ale nesvítí a aktivuje se jen při najetí šipkou. Tehdy se nad ní ukáže hláška
"neděle 29.ledna 2017". Když poklepu na ikonku, rozbalí se kalendář a teorve tehdy se nad ním objeví současně i čas. Jinak čas vyvolat nelze.
Video ani screen z toho nelze pořídit, protože jakmile šipkou odejdu z ikonky, ta zhasne a je černá. Screen je v příloze v takovém trvalém stavu ikonky.