Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žádný obraz

zdravím jen bych se chtěl zeptat dnes mě zhaslo pc něco jako když vypadne proud a zase to naběhlo , problém je že nejde obraz do monitoru zvuk je slyšet v pozadí , u GK jen jede větráček na max . Zkoušel jsem i jinou GK to samé v obou slotech co je na desce jen chlazení GK je slyšet , mám na výměnu bohužel jen starou Gk jinak nic jen integrovaná grafika funguje chci se zeptat jestli je to možný že jen odešlo napájení co jde do grafické karty ? ostatní komponenty to zobrazuje správně .

EVGA 600w B
GTX 1070
i7 3770k
asus P8H77-V
Takt nemám žádnej zdroj je starej asi rok.
Moc často hry nehraju ale dnes jsem si zahrál a stalo se to nějak po 2 hodinách hraní , myslel jsem že to muže bejt i deskou ale krom grafiky vše jede dobře do biosu se dostanu normálně na integrovaný grafice . Jen ta grafika nějak po tom vypnutí nejde ventilátor jede na max na obou kartách ale signál žádný .