Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita herní sestavy - frekvence, bottleneck... ?

Chtěl bych se zeptat na kompatibilitu týhle herní sestavy. Mám tím na mysli hlavně frekvence jednotlivejch komponentů a tak nějak celkově, jestli je tam něco, co by mohlo dělat problém. Nebo jestli například jeden komponent nebude omezovat druhej - v angličtině se tomu říká bottleneck, nevim jak česky...

MB - MSI B150 Gaming M3 ATX LGA1151 Motherboard

CPU - Intel Core i5-6500 3.2GHz Quad-Core Processor

GPU - ATI AMD Radeon R9 270X 4GB Sapphire

RAM - G.Skill Ripjaws V Series 16GB (2 x 8GB) DDR4-3000 Memory

Byl bych rád za jakoukoli radu a názor.

PS: pokud jsou problém ty odkazy, tak prosím nemažte celej topic, ale jen ty odkazy - díky.

Nestojí za úvahu celá ta sestava nebo jen grafárna? Když nepočítám tu grafárnu, kterou už mám, tak ten zbytek vyjde na 10 tisíc... Víc se mi do toho rvát nechce. Tuhle sestavu mi poradili tady - http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3314040/e lder-scrolls-online-gpu-setup-buy-cpu.html

Procesor by měl bejt prej dobrej... Jasně, že jsou i lepší, ale taky mnohem dražší, nebo se pletu? Jakej procesor bys doporučil a kolik stojí?

"nějak ti ty počty nejdou" - Tak si to spočítej znovu a přes dropshipping. Vychází to na něco málo přes 10 včetně shippingu.
"za ty prachy mám základ sedmou generaci/i5 Kaby Lake" - Nebudu dávat 9 jen za procesor.

A ten odkaz co jsi mi poslal - Dáš mi nějaký odůvodnění, proč bych se neměl držet sestavy, kterou jsem uváděl na začátku?
- Má smysl kupoval i5-7500 místo i5-6500 - proč?
- Proč jiný ramky s jinou frekvencí?
- Proč jinou MB?