Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Server vo win10

Potrebujem vytvoriť server v PC s OS win. Mám jeden program ktory mi cez ftp nahrava videa a fotky na server ktory zatiaľ nemám a chcem si to skúsiť doma medzi dvoma PC v rovnakej sieti.

Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Veľmi pekne ďakujem. Poprosil by som však nejaky navod ako spravne a co vsetko treba na tom servery nadtavit aby bol schopny prijať požiadavku z toho programu a vytvoriť priecinok a don ulozit súbor.. nechce mi to vytvorit ani ten pruecinok co mi predtym na vzdialený server islo cize zrejme sa neviem na ten server vytvoreny cez filezilu ani len pripojit tym programom. Takže ten vytvoreny server asi nema spravne nadtavenia mozno v nom musím nejako upravit povolenia kvoli zapisivaniu a upravovaniu suborov a priecinkov alebo kde by mphla byt chyba?
Ďakujem pekne za pomoc.

Integrovany ftp server napadol aj mna, ale nebol som si isty, ci je aj vo win10, kedze ja ho poznam len z Windows Server 2012. Myslim, ze jeho hlavnou nevyhodou je, ze je previazany s uzivatelskymi uctami, ale to v tvojom pripade asi problem nebude.
Ja si len spominam, ze som na tych 2012 radsej nasadil Filezillu namiesto tohoto.