Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč se vrací mail do Ameriky

jako nedoručitelný, když adresa je správně? Posílala jsem kamarádovi odkaz na jeden pořad ČT. Poslala jsem to dvakrát a pokaždé se vrátil jako nedoručitelný. Adresu jsem ověřila, máme spojení po Skype. A navíc prý by mu stejně ten pořad nešel spustit, protože to prý je jen pro Evropu. To taky nechápu, dřív to šlo.

Důvod prý tento:

5.0.0 smtp; 521 5.2.1 : (CON:B1) error-codes

421 CON:B1

The IP address has been tempfailed due to a spike in recent complaints, poor reputation or policy reasons. Please visit our Guidelines and best practices sections for more information on our Technical and policy requirements.

Pokud byla chybová hláška opravdu CON:B1, tak IP adresa tvého poštovního serveru je na spamovém blacklistu.

Použij jiný poštovní server.