Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení WD myCloud a modem huawei od vodafonu

Dobrý den,

Pořídil jsem si asi před rokem tento externí hd a ted jsem se dostal k zapojení (rekonstrukce domu) a zjištuji že asi nic nebude tak jak jsem si představoval. Předně jsem ho měl v plánu připojit přes usb k tv a používat k promitani videi, fotek a filmu. To asi neumožnuje co? Ani muj notebook ho po usb nerozezna. Funguje pouze v síti?

Mám od vodafonu internet na chalupu 30gb s wifi modemem huawei do ktereho kdyz mycloud připojim ethernet kabelem tak ho pak wd instalační program nerozpozná.

Poradí mi nekdo prosím
Dekuji

Jk

Tak seto povedlo, instalační program nenašel disk nikdy, ať jsem byl na kabelu nebo na wify. Zkusil jsem to podle druhého návodu a šlo se připojit na přímo zadáním ip adresy. Takže už ho mám v síti. Dokonce jsem si stáhnul i app pro iphone a vytvořil si vzdálený přístup.

Jedna věc mi ale nejde.... na WD mycloud je vzadu i USB... ale nevím, jak ho připojit jako externí uložiště :/ k tv nebo k pc