Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 modrá smrt

Ahojte lidi moc počítačům nerozumím ale potřebuju už pomoc ! už asi rok se mi ukáže modrá obrazovka že v počítači došlo k problémy a provedeme restartovaní a pod tim je napsaný tohle : system_thread_exception_not_handled (atikmdag.sys) už sem z toho problému vyřízenej. Prosím pomozte mi

nic z toho není program. o skryté soubory a adresáře se vůbec nezajímej, nejsou určené pro tebe.
jestli jsi ten systém instaloval ty, nedivím se, že ovladač grafiky nefunguje.

už ti psali, že chyba je v ovladači grafiky. přidal jsi bezcennou odpověď ale hardware ani zdroj ovladačů jsi neuvedl. není co řešit.

Ale hodně divný je že když hraju hry tak se mi nikdy modrá smrt neukáže ani když se dívám na stažené filmy co mam atd... ale když zapnu youtube a koukám na video třeba 15 minut tak se mi ukáže ta modrá smrt nevim no. Ale zejtra tu bude ten model. Díky moc všem