Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem: potvrdte, ze nejste robot

Dobrý den, mam problém, že políčko "potvrďte, že nejste robot" se mi neobjevuje. Dále když se chci prihlasit napr. na twitch.tv, tak dam "prihlasit", ale neobjevi se mi okno na prihlaseni. Zkousel jsem i jine prohlizece, ale bez uspechu. Dekuji za kazdou radu a hezky den.

V prohlížeči ti to blokuje nějaké udělátko na odstraňování reklamy nebo blokování javascriptu ve stránce, případně antivirák. Zkus antivirák úplně vypnout, včetně různých doplňků v prohlížeči a uvidíš, jestli došlo ke změně.

Tady moc fandove do antiviru nejsme, leda zkus jiny forum, treba budou vedet jinde nebo s napis na podporu Avastu.

Jinak urcite je relevantni rada se Avastu zbavit uplne kompletni odinstalaci a ponechat pouze Microsoft Security Essentials (Win7) nebo Windows Defender (od Win8 vys), uplne to dostacuje a tady to takhle dela dost lidi a nikdo tu nikdy nereportoval zadny problem.