Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po zapojení PC nenaskoci obraz

Ahoj mam problem menil sem v pc zakladni desku a procesor ale po zapnuti pc nenaskoci obraz CPU fan i GPU se toci, HDD a power LED sviti jak ma, USB na prednim panelu taky funguji, sviti zelene ledka SB_PWR, zkousel jsem zapnout pc bez gpu pak bez ramek i bez disku zkoušel jsem i resetovat CMOS a nic...

SESTAVA:
Zroj: Eurocase 550 W
Procesor: Intel Core i3 4430
Zakladovka: Asus H81M-K
GPU: Zotac GTX 950

Budu moc rad za vsechny rad

Akorát když sem dával teplovodivou pastu tak byla moc řídká a jak mile sem na to dal chladič tak se roztrkla všude po té vrchpo vrchní části procesoru ale do patice ani mimo nevytekla je to pasta coolermaster master gel a výrobce uvádí že pasta je nevodiva takže sem hadříkem co byl k pastě utřel pastu tak aby zůstala jen na vrchní části procesoru jestli jsem to náhodou tohle nešikovnosti nezkazil

Ano napájení procesoru je zapojeno 4pinem na staré základní desce byl na CPU 8pin měl jsem tam také ten 4pinovy a PC normalne fungoval.. všechny komponenty byli funkční měnil jsem jen základní desku a procesor.. a jiný 4pin už ve zdroji nemám

1) Podivevej se, zda-li mas dobre zamacklé RAM (popripade zapoj jen jednu, 1X RAM)
2) Vthani desku opravdu ven z PC, k vylouzeni probijeni.
3) Zapojit jen s minimem, nejlepe bez grafické karty jen do VIDEO vystupu na zakladni desce. (na IPG, integrovany graficky procesor), odpoj HDD, odpoj Grafickou karu, jen CPU + 1XRAM
*Kdyz to nepodcenis a udelas, dostaneme se obrim krokem dopredu.

4pinem na staré základní desce byl na CPU 8pin

• Staci 4-PIN /*8-PIN az u OC, nebo na cpu nad 120W.

Tak zapojil jsem harddisk a stále funguje ale nedostanu se do windowsu hodí mě to spouštění systému Windows tam se to zasekne a nabídne mě to jestli chci opravit nebo spustit Windows běžným způsobem když to napíše že oprava byla dokončena tak jsem tam kde jsem byl

Ještě mám jeden problém v PC nemam mechaniku tak instalují Windows z flashky a hodí mě to hlášku chybí požadovaný ovladač zařízení CD/DVD pokud používáte disketovou jednotku, jednotku CD,DVD nebo USB flash disk ovladače , vložte ji nyni

Poznámka: pokud instalační médium systému Windows v jednotce CD/DVD můžete je u tohoto kroku bezpečné vyjmout

Windows z flashky a hodí mě to hlášku chybí požadovaný ovladač zařízení CD/DVD

Viz vise MIF
TiP ~ Jestli pouzivas klic USB, pouzij USB 2.0 (cerny) ne USB 3.0 (modry)