Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RX 480 World of Tanks vypadává

Dobrý den, mám grafiku RX 480 a WoT mi vypadává když hraju, z ničeho nic a dělá mi to jenom u WoTka..Nevíte čím by to mohlo být?
ještě nevím co dělá funkce hdmi link assurance v nastavení radeon.
Díky

To nebude grafikou, ale pravděpodobně špatně naprogramovanou hrou.

hdmi link assurance = detekce vadného kabelu. Osobní příspěvek Raji Koduriho poté, co si v AMD ukradl z hromady (vadných) kabelů jeden domů a řešil 5 dní s podporou, proč mu AMD grafika nefunguje. :-)