Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá duše na pomoc přez teamviewer?

Krásný den chtěl bych poprosit jestli by se tu nenašel někdo kdo by byl ochotný kouknout mi do pc přez teamviewer a poradit mi.
Počítač mi již delší dobu nefunguje jak má kouše se blbne nízke fps předevčírem jsem se rozhodl kompletně restartovat desku, update biosu, reinstalace win a zformátování disků a kompletní aktualizace ovladačů chipsetu a všeho co zákl deska potřebovala. Také win aktualizace jsem všechny dodělal. Pc jsem projel antivirem ale i tak prostě zamrzává nejvíce mě trápí FPS ve hrách pohybuje se normálně okolo 60 ale věčně přeskakuje třeba na 15-27 fps např když vejdu do nějaké ''akce'' nebo vzikne teamfight.

Moc bych vám byl vděčný kdyby někdo kdo se v systému nastavení apod vyzná a věnoval by mi chviličku v teamvieweru je tu dost věcí kterým ještě nerozumím a byl bych moc vděčný za pomoc.

Krásný děn jsem tu a aktualizuju si stránku téměř nonstop tento problém už bych chtěl vyřešit a hrát v klidu. Jako kdysi :/

Teamviever info mohu poslat na FB nebo email nebo sem jak chcete.

ani slovo o hw, jestli to má vůbec smysl.
nic o verzi os, podle nulových informací to bude w10.
ovladače od výrobce nebo přes nějaký "driver genius"?
žádná kontrola v "po spuštění" a běžících procesů v paměti.

mě hraní her nic neříká, jen info pro tebe, co chybí.