Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc - vyplatí se koupit?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kamarád mi nabízí jeho pc za 15 000kč s komponentama
Intel Corei i5 4690K
MSI R9 380 4GB
16GB Ram
1000 GB disk a 250GB rychlo disk
Bedna Zalman Z3
Zdroj 600w

A chtěl bych vědět jestli to mam vzít nebo jestli je za tu cenu lepší sehnat nový děkuji za odpověd
Změna předmětu, původně: Pc (karel)

Z toho obecneho popisu se to moc neda odhadnout. Za 15K stejne vykonny novy nesezenes a tenhle, protoze neni novy asi ma cenu nekde okolo spis pod 15 tisic, ale presne se to urcit neda. Muze tam mit zdroj 600W za 3.000,- ktery vydrzi 10 let nebo zdroj 600W za 1.000,- ktery je na konci sve zivotnosti a stejne ho budes muset vymenit. Podobne to bude s SSD, taky se s popisu neda urcit, jak kvalitni v tom je a kolik bude jeho soucasna cena.