Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoká odezva

Zdravím,
posledních pár dní mám problém s vysokou odezvou u online her. Minulý víkend bylo vše v pořádku, během pracovního týdne jsem nebyl doma, takže nemůžu přesně určit, kdy nastalo zhoršení.
Při hraní CS:GO jsem ještě před odjezdem měl odezvu kolem 50ms, teď se téměř nikdy nedostane pod 100, spíše se blíží k 200 a hra se tak stává nehratelnou. Zkoušel jsem i Team Fortress, tam sice není odezva uvedena, ale je poznat, že ani tato hra není vůbec plynulá.
Celkové zpomalení internetu ale nepozoruji, stránky se načítají normálně. Zkoušel jsem notebook vyčistit CCleanerem i projet antivirem, ale nepomohlo to.
Připojení mám doma vyřešeno přes wifi, router jsem zkoušel restartovat, ale ani to problém nevyřešilo.
Máte někdo tip, čím by to mohlo být? Předem díky.

wifi NENÍ připojení pro pařany - nebo si nestěžuj na odezvu.
nepíšeš kolik vás je doma zapařených, jestli na stejném kanálu neruší sousedi příjem (viz inssider)
máš upc = normální router, snad na tebe není připojený nikdo cizí.
nepíšeš jaké jiné procesy v paměti se ti připojují na síť a brzdí provoz: viz ms tcpview

ale pokud čistíš ccleanerem, jednou to chcípnout muselo -> reinstall.

Je mi jasné, že wifi není ideál, ale jak jsem psal, ještě minulý týden bylo všechno v pohodě. Doma máme 3 notebooky+3 telefony, ale opět, před týdnem za stejných podmínek OK.
UPC nemám, mám místního providera, router jsem si kupoval sám.
Když se podívám na využití paměti, wifi a procesoru, žádné extra zatížení to neukazuje.
CCleaner jsem použil až teď a všechno ostatní funguje normálně.