Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - tisk PDF obsahující stránky na výšku i na šířku

Zdravím. Zaskočila mě zřejmě úplná hloupost popřípadě drobnost. Sepisoval jsem semestrální práci ve wordu a uložil ji jako PDF aby se mi případně nějak nerozházela při tisku. Poté jsem potřeboval do práce přidat ještě tabulku kterou jsem udělal v Exelu a poté jsem ko taky uložil jako PDF. Následně jsem obě práce spojil v jedno PDF. Problém je v tom že celá práce v PDF je orientována na výšku a jen ta tabulka z Exelu je na šířku. Nebude problém při tisku v copy cetru? Rozdělené práce totiž už nemám. Jen tu sloučenou. Tiskárnu doma nemám abych to zkusil vytisknout. Stalo se mi to poprvé.
Omlouvám se za rozsáhlý popis.
Děkuji za radu.

Změna předmětu, původně: Tiskárna (host)

Niektoré tlačiarne dokážu identifikovať orientáciu tlačenej stránky - v tom prípade by to vytlačilo na šírku a pokračovalo ďalej na výšku.
Ale ak nedokáže identifikovať - stačí tlačiť kontinuálne po stránku s grafom na výšku - tabuľku vytlačiť samostatne na šírku a potom ďalej (ďalšími stránkami) pokračovať kontinuálne na výšku. Je to len mal zdržanie pri nastavení tlačiarne pre tlač na tú jednu stránku a potom vrátenie nastavení na pôvodnú tlač.