Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kartu výrobce nebo jinou?

Zdravim, chci si pořídit alespon 1GB pamětovou kartu do Nokia 5300 ale byla mi doporučena karta přímo od výrobce telefonu, tedy Nokia a to tahle
Paměťová karta Nokia microSD 1 GB MU-22
http://gsmobil.inshop.cz/inshop/scripts/detail.asp? itemid=9295&kod=Nokia-pam%C4%9B%C5%A5ov%C3%A1-karta -1GB-microSD-MU-22

Ale našel jsem si Micro SecureDigital 1024MB, Kingston
http://www.obchod.cz/products_detail.php?kod_zbozi= 00071540

Cenově je Kingston favorit, je uvedena rychlost čtení a zápisu na což se Nokia vesela vysr... ale chtěl bych vědět jestli by jste mi doporučili přiklonit se k té Nokiacke a tedy doporučenou vyrobcem(ikdyž je jasné že je to reklama na vlastní předražené produkty po záminkou že konkurenční nebo podle nokia neznačkové karty mohou telefon poškodit) nebo ke Kingstonu.

No vidis,bez do ni.....a pokud je prodejce solidni necha ti ji v telefonu vyzkouset.a co se tyce rychlosti prenosu dat,mi je uplne jedno jestli treba giga taham do telefonu 5 nebo 7 minut (přiklad)
A co se tyce zaruky......nemelo by se nic pokazit ale kdyby nahodou byl nekdy nejakej problem vytahnes kartu z mobilu a das tam tu co jsi dostal k telefonu a hura reklamovat......