Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukradený seznam učet

Zdravím. Potřeboval bych získat zpátky můj email, který mi někdo ukradl. Muselo se to stát včera v noci protože jsem večer ještě na mailu byl. S mailem mi ukradl někdo i steam účet. Ten neřeším, jde mi o ten mail, kde mám všechno (banka, důležité konverzace a zprávy). Chtěl jsem si nechat poslat heslo na kontaktní mail, ale ten někdo změnil a změnil i telefonní číslo. Umíte mi někdo prosím říci, jak mail dostat zpátky ? Nikde jsem totiž nenašel řešení toho problémů, jen hodně lidí se stejným problémem.

08:20 Ondrej Skop: U emailové schránky je pro obnovu hesla nastavená jak emailové adresa tak telefoní číslo a pouze tyto údaje jsou jedinou cestou na obnovu hesla.
08:21 Ondrej Skop: Ohledně blokace emailové schránky je zde určitý postup. Schránku si zde poznamenám pro další prověření a z Vaší strany je poteba se obrátit na Policii ČR aby ona zažádala o blokaci schránky.

Nevíte prosím jak se tohle řeší ?

Policie zařídí blokaci schránky mailu ??? Tak to vsázím boty,že by jsi musel uvést sakra důvod. No ozvi se,jak to dopadlo.Pokud půjdeš na nějaké obvodní odd. VB,tak jim ale asi budeš muset podat vysvětlení,co je to Seznam (není to žlutá kniha) a co to je email (není to lak).

Týpek z HelpDesku by si měl nejprve prověřit, že došlo ke změně hesla a telefonu a zkusit ověření na původní telefon, protože ten ty máš a "útočník" ti to změnil.
Zkus kontaktovat podporu s tím, že původní ověřovací údaje před ukradením účtu a jejich změnou stále platí.

To, aby mě posílala podpora nějaké internetové služby na Policii je úplně uhozené. Tohle se může stát na Aukru nebo na Seznamu.

Policie by hlavně měla sepsat protokol, což jasně uvede tvé nacionále atd. a ujasní se, že na obnově účtu máš zásadní zájem a nejedná se o sociální inženýrství vůči Seznamu s cílem získat cizí schránku.

Ty si totiž neuvědomuješ, že Seznam nemá jak zpětně ověřit že ty jsi OPRAVDU ten, komu ta schránka původně patřila.

Mail i telefon jsem tam měl. Ale ty jde bez hesla nebo jakéhokoliv zabezpečení měnit. Btw jsem měl i "účet" na novinkách, kde mi posílali dopis s klíčem na mou adresu s mým jménem (možná by mohl být klíčový, že se tedy jedná o můj email, kdybych se prokázal kopii občanského průkazu, ale dopis nejspíš nenajdu). Mail vrátit nechci, se seznamem nechci mít už nic společného. Jde mi jen o ochranu, kdyby se dotyčný z mailu pokusil někoho okrást pod mým jménem.

Heslo jsem stejné neměl. Už jen proto, že jsem ho půjčoval kámošovi. Na tom účtě jsem nebyl už dlouho (4 měsíce ?) Guard jsem zaplý neměl. Používal jsem to jako smurfa na CS:GO jinou hru jsem tam tuším neměl. Kdyby mi někdo ukradl jen steam, tak neřeším. Jde o ten mail.

Hmmm.... Steam neriešiš..... a dám krk na to, že účet Steam je previazaný na tvoj "seznam" mail. A Steam je ukradnutý - Steam Guard nepoužívaš - tak potom je to jasné - ten čo ti šlohol Steam, má aj tvoj Seznam....
Takže - bye-bye - na polícii sa ti vysmejú..... Helpdesk často ani nevie, čo poradiť. A keď toto vysmolil - tak to len potvrdzuje - máš po Sezname i Steame.