Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Záloha mailů

Zdravím,

rozmýšlim se, zda si vytvořit mail na hostingu, nebo si nechat Gmail. Kdybych totiž někdy měnil hosting, přišel bych o všechny emaily. Nejde nějak udělat záloha všech emailů, abych je měl kdyžtak na novým hostingu?

Ondra

Super, zdá se, že je vše podle mých očekávání: Zprávy se přeposílají na Gmail, na hostingu se smažou, když na zprávy přes Gmail odpovídám, automaticky tam mám vybranou adresu, přes kterou mi email přišel. To je všechno super, až na to, že nefunguje zasílání z Centra.cz, neměl jste s tím někdo problém?