Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomale nabehnutie wind 10

Dobry den.
Mam taky problem ze po vymene hdd za ssd a.naslednej instalacii wind 10 sa strasne spomalil boot windu. Zapnem notes najprv 10 sec nacitanie windu potom 84sec cierna obrazovka a potom zase nacitanie uvodnej obrazovky 20 sec. Pred instalaciou som prehodil aj IDE ale nepomohlo.
Za kazdu pomoc dakujem

Druha moznosr krome spatneho nastaveni BIOSu je, ze mas nejaky problem. Nejaka sluzba se nepodari nacist a Windows cekaji na odezvu, ktera neprichazi a nez to zariznou, tak to trva. Podrobnosti zjistis pohledem do prohlizece udalosti v nastrojich pro spravu.