Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde internet zvuk a ani centrum zabezpečenia windows

Čaute, mám taký problém. Včera som vypol počítač nasilu lebo mi nešlo vypnúť jednu hru a dnes keď som ho zapol tak nejde sa mi pripojiť na internet a ani zvuk mi nejde, potom tam píše že "Služba centra zabezpečenia windows" nieje zapnutá a nejde mi ju ani zapnúť stale tam napíše že sa nedá spustiť. Skúsil som aj obnoviť systém windows no potom mi napísalo že sa nevykonali žiadne zmeny. Takze teraz uz fakt neviem čo mám robiť tak som sa obrátil na túto stránku :) Ďakujem za odpoveď

"Včera som vypol počítač nasilu"(?), že by úderom kladivom, aj to je hrubá sila.

otvor cmd.exe, ako Správca(!), okopči a myšou (paste) vlož text:

chkdsk /x /f /r /v /b

alebo
chkdsk /x /spotfix
stlač Yes,
reštart PC, čakaj na 5krokov kontroly sektorov.

Potom si otvor PowerShell, ako Správca, vlož do modrého okna:
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

alebo:
sfc /scannow

Máš si robiť po čistej inštalácii vyladeného OS image (bitovú) zálohu systémového oddielu pod WinPE (nie live). Obnova do panenského stavu z takejto čistej zálohy je otázkou niekoľkých minút. Môžeš blbnúť s hrami

Kúp si na priblblé hry konzolu. PC s inštalovaným OS Windows, nie je lamám s IQ podbíjača podvalov u železnice, prednostne určený na hranie.