Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s internetem

Dobrý den,
mám problém s internetem, respektivě s HDD. Mám půjčené HDD od kamaráda a mám tam problém že se mi nejde připojit na internet. Problém co se týče Modemu atd. není jelikož mi na druhém HDD net jede. Prakticky nemůžu najít svojí síť, ikdyž jsem připojený přes kabel.
Prosím o nějaký Feedback
děkuji

Jinak bych ještě doplnil, že pokud měníš HDD za nějaký s větší kapacitou (což bude zřejmě tvůj případ...jen nechápu ten "půjčený disk"), existují programy na kompletní přenesení operačního systému s veškerým nastavením. Vyhneš se tak instalovaní a nastavování což může být někdy otázkou nejen hodin ale i dnů!